EN

TR

Bodrum'un mavisine inat, yemyeşil

Kaya Ağacının gölgesinde...

Yoga

Yoga Métrique Consulting

 

Yoga Métrique Consulting, Türkiye'de özel yoga dersi alanında bir ilk olan portal. Özden Bölükbaşı tarafından 2014 yılında kurulan sitede Yoga alanında uzman ve sertifikalı 30 eğitmen bulunmakta. İçinde birçok Yoga stilini barındıran ve sertifikalı eğitmenlerden kurulu bir web sitesi. Özel yoga dersi istenildiğinde www.yogametrique.com girilip, yoga stilleri, eğitmenleri ve biyografileri incelenebiliniyor. Bir telefonla eğitmen talep edilen yere gelip özel yoga dersi veriyor. Bu; ev, ofis veya tercih edilen herhangi bir yer olabilir.

 

Telefonla ücretsiz Yoga danışmanlığı da alınabiliniyor, hangi Yoga çeşidi ve stili öğrenciye uygun ya da bir rahatsızlığı var ise öğrenciye hangi Yoga stili uyar ve destek olur, bunlar planlanıp öğrenciye  en uygun eğitmen ve Yoga türü seçiliyor. Çocuk Yogası’ndan, Teen Yoga ‘Ergen Yoga’ (13-18 yaş arası), Hamile Yogası (Pre-natal), Doğum sonrası Yoga (Post-natal), Menapoz için Yoga, Diabet için Yoga, Partner Yogası, Sporcu Yogası, Spinning Yoga, Koşucular için Yoga, Gelin Yogası, 50+ Yoga, Depresyon için Yoga, Skolyoz için Yoga, MS (Multipl Skleroz) için Yoga, Onkoloji Yoga, Pole Yoga, Burlesque Yoga, Rockstar Yoga, Budokon Yoga, SUP Yoga ve Aqua Yoga (havuz-deniz de yapılan Yoga) gibi  birçok yoga çeşidini barındıran portal herkese hitap edecek şekilde düzenlendi.

 

Yoga Métrique Consulting hedefleri arasında; halka açık yerlerde 7’den 70’e  herkesin katılabileceği  ücretsiz Yoga dersleri vermek, aynı zamanda Yoga’yı tanıtmak ve bu vesile ile insanlara bedenen ve ruhen  fayda sağlamak yer almaktadır. Bünyemizde birde kurumsal yoga mevcut, işyerlerinde üst düzey ve çalışanlara şirket içinde yapılan yoga dersleri yer almaktadır.

 

Yoga Métrique Consulting ile İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir yazları da ilave olarak  Alaçatı ve Bodrum’da özel yoga dersi almak mümkün.

Bağarası Cad. No:24, Göltürkbükü, Türkiye Türkbükü, Muğla, Turkey

T +9 0252 377 6100

F +9 0252 377 6101

2015 BELLA SOMBRA HOTEL

DESIGN BY HBI