EN

TR

Bodrum'un mavisine inat, yemyeşil

Kaya Ağacının gölgesinde...

Restaurant & Bar

Restaurant&Bar

Eşsiz manzarası ve yeşillikler içerisindeki romantik ambiyansıyla insanı büyüleyen Bella Sombra Hotel Türkbükü, 80 kişiyi ağırlayabildiği restoranında lezzet tutkunlarına geniş bir yelpaze sunuyor. İtalyan ağırlıklı Akdeniz mutfağının servis edildiği restoran bölümünde, enginar avokado salatası, somon wasabi calzone, dana cottoletta, kuzu pirzola gibi birçok seçenek bulunuyor.

Taze üretilen makarnalar, taş fırında özel olarak pişirilen pizzalar, etler ve deniz ürünleri de öne çıkan diğer lezzetler arasında yer alıyor. Ayrıca bu lezzetlere eşlik eden Bella Sombra’nın zengin kavı birbirinden özel şarap seçeneklerini sunuyor. Eğer risotto’dan vazgeçemeyenlerdenseniz ya da deniz mahsüllü spagetti sevenlerdenseniz Bella Sombra’nın restoranında denemenizde fayda var!

Türkiye’nin farklı bölgelerinden getirilen palmiyelerin gölgesindeki Bella Sombra Bar ise 58 çeşit ağaç ve bitki ile donatılmış, peyzaj danışmanı Murat Pilevneli’nin tasarladığı bahçe içerisinde bulunuyor. Bar bölümündeki özel tasarlanan sedirler hem akşamüstü içkisi hem de gece yıldızlar altında sevdiklerinizle huzurlu zaman geçirmeniz için ideal… Müzik direktörlüğünü Murat Tokuz’un üstlendiği barda içkinizi yudumlarken çalan şarkıların esintisine kapılarak, Bodrum’da olduğunuzu unutup, kendinizi Provance’da, Toscana’da ya da Güney İspanya’da gibi hissedeceksiniz. Bella Sombra Bar, Los Angeles ve Miami’de oldukça popüler olan akşamüstü havuz partilerine de ev sahipliği yapıyor. Eğlencenize eşlik edecek olan Zencefil Vodka ve Jalapeno Biberli Margarita’yı ısrarla isteyin!

Bağarası Cad. No:24, Göltürkbükü, Türkiye Türkbükü, Muğla, Turkey

T +9 0252 377 6100

F +9 0252 377 6101

2015 BELLA SOMBRA HOTEL

DESIGN BY HBI